Jak se stanu členem?

Stát se členem není nijak složité, stačí se přihlásit do našeho intranetu na my.aegee.eu a zaplatit členský poplatek ve výši 500Kč.

Jaké má výhody členství v AEGEE-Brno?

Členství v AEGEE-Brno ti především dává možnost se účastnit veškerých událostí pořádaných na evropské úrovni. Můžeš s námi vycestovat a objevovat Evropu nebo se učit nové dovednosti skrze workshopy. Pokud máš dostatek času a iniciativy tak budeme rádi pokud se do organizace akcí i zapojíš, získáš tak cenné zkušenosti a novou položku do životopisu.

Co pro mně znamená když se stanu aktivním členem?

Aktivního členství se nemusíš vůbec děsit. Je to pro tebe možnost se více zapojovat do dění v AEGEE. Ze začátku nám budeš pomáhat jednotlivé akce zařizovat, například dělat rezervace, starat se o cizince apod. To ti zabere maximálně 5 hodin týdně, během samotných událostí trochu více. Pokud budeš chtít zkusit něco více, můžeš takovou akci zorganizovat sám od píky pod dohledem zkušenějších členů. Popřípadě se po nějakém čase můžeš účastnit vedení celé pobočky(prezident, více-prezident, pokladník…). Nebo můžeš pokračovat ještě výš a angažovat se v některé z našich celoevropských struktur, to už je ale na trochu delší povídání 🙂

Kam všude můžu vycestovat?

Téměř po celé Evropě. Zde opravdu hodně záleží na konkrétním období a událostech aktuálně vypsaných. Na letní univerzity můžeš vyjíždět překvapivě jenom v létě, přes rok potom na různé další události a pokud tě zajímá úplný seznam našich poboček tak se mrkni zde.