Dnes končí registrace na Agoru v Istanbulu

Dnešní půlnocí končí možnost přihlásit se na jednu z největších akcí AEGEE-Europe za letošní rok, podzimní Agoru v Istanbulu. Přihlašovat se můžete na této adrese, máte na výběr jet buď jako delegát (s hlasovacím právem na plenárních zasedáních) nebo jako návštěvník užívajících si všech doprovodných akcí na Agoře. Termín konání je 21. – 25. říjen 2010.

Agora je hlavní statutární konfernce, která se koná dvakrát do roka, volí se zde nové vedení, rozhoduje se o změně stanov a účastní se jí vždycky přes 600 lidí z celé Evropy, takže máš možnost potkat své známé z Letní univerzity či z jiných AEGEE eventů. Jarní AGORA se letos konala v nizozemském městě Leidenu, přítomní na ni byli i tři členové boardu z AEGEE-Brno, tak doufáme, že v Istanbulu nás bude reprezentovat aspoň dvakrát tolik lidí:-)

Jestli chcete poznat, co je to pravý AEGEE spirit, zažít nikdy nekončící noci připomínající ty největší Erasmus party, a to vše v Evropském městě kultury pro rok 2010, neváhejte a přihlaste se na Agora 2010 Istanbul!

157 názorů na “Dnes končí registrace na Agoru v Istanbulu”

  1. Pingback: 1armenia

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.