Konference společně s EaP projektem

14.  až 20. dubna se bude v Brně konat konference “Eastern Partnership Countries on the Way to EU Integration”, kterou organizuje AEGEE-Brno společně s týmem z Eastern Partnership Project, což je jeden z aktuálních projektů AEGEE-Europe.

Během konference se bude diskutovat již 4 roky probíhající Eastern Partnership Project a jeho další směřování, zaměříme se i na otevření evropských programů studentské mobility pro východní země, nevyhneme se představě Evropy bez víz pro všechny nebo alespoň s zjednoduším udělováním víz. Samozřejmou součástí budou i kulturní tematické večery s představením jednotlivých východních zemí.

Konference se budou účastnit studenti z 12 partnerských zemí projektu: Arménie, Ázerbájdžánu, Běloruska, Bulharska, Gruzie, Německa, Lotyšska, Moldávie, Rumunska, Španělska, Ukrajiny a  České republiky. Více o konferenci najdete na konferenčních stránkách.

Pokud vás konference zaujala, je hned několik možností, jak se zapojit – máme ještě 3 volná místa pro účastníky z Brna, takže se můžete naplno zúčastnit konference, případně nám můžete pomoct s organizací, nebo se můžete jen tak přijít podívat na některou z přednášek. Ať tak nebo tak, napište nám na náš mail: info@aegee-brno.org. Konference je podpořena evropským programem Mládež v akci.

8 názorů na “Konference společně s EaP projektem”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.