Sweet Sixties on the Wine

AEGEE-Brno ve spolupráci s Culture WG pořádá v rámci Culture Action Days odpoledne plné zážitků.(http://culturewg.wordpress.com/culture-action-days/)

Vraťte se s námi do doby Beatles a zapijte to skleničkou skvělého vína.

Navštívíme výstavu o fenoménu Beatles. Beatlemánie! přibližuje osudy liverpoolské skupiny. Tato unikátní výstava připomíná vlnu beatlemánie i rozpad skupiny. Věnuje se tvůrčím i životním osudům jednotlivých Brouků.

Po výstavě nás čeká řízená degustace moravských vín ve stylové vinotéce v centru Brna, ve Vinné Galerii. Bude na vás čekat řada vzorků bílých a červených vín z Moravy s občerstvením. Během degustace se můžete dozvědět i něco nového o jednotlivých vínech, o tom, jak správně víno degustovat a vše, co vás jen bude o víně zajímat.

Můžete se zúčastnit i jednotlivých částí našeho programu. Pro ty, kteří mají zájem už i o výstavu, je sraz na Zelném trhu před Ditrichstejnským palácem (http://www.mzm.cz/dietrichsteinsky-palac-vystavy/beatlemanie/) v 17:00.
Pokud se chcete zúčastnit až degustace, přijďte do vinotéky Vinná Galerie na Lužánecké 16 (http://www.vinnagalerie.cz/) v 18:45.

Vstupné na výstavu činí 50,- pro studenty a 100,- pro již pracující (je nutné mít s sebou platný ISIC).
Vstupné na degustaci bude 150 – 200,- (v ceně jsou degustovaná vína a občerstvení).

Pokud budete chtít na akci přijít, prosíme vás o potvrzení vaší účasti meilem na info@aegee-brno.org nejpozději do 23.10.2011.

Těšíme se na vás.

45 thoughts on “Sweet Sixties on the Wine”

Leave a Comment

Your email address will not be published.