7. narozeniny AEGEE-Brno

Rádi bychom vás pozvali na oslavu již sedmých narozenin AEGEE-Brno. Oslava bude probíhat formou příjemně neformální s plno zábavných aktivit. Všichni jste tedy srdečně zváni, aby jste se připojili k oslavám našeho založení.
Akce proběhne v sobotu 22.3. od 17:00 hodin v baru The Immigrant na Veveří 57. Tady nás čeká odpoledne a večer plný her, uspořádáme i AEGEE quiz a mnoho dalšího. Později se pak přesuneme do města do některého z klubů.
AEGEE-Brno pro vás může také zajistit ubytování u svých členů, pokud potřebujete místo, kde přespat. Pokud nejste z Brna a ještě jste němli možnost naše krásné město poznat, organizujeme také city tour na sobotní odpoledne.
Pokud se budete chtít zúčastnit, přihlašte se prosím tímto formulářem.

Těšíme se na Vás

English:

Dear friends,
we would like to invite you for a birthday party of our antenna, because we are celebrating 7 years already! And that’s the lucky number 😛 🙂

We will have a programme in the evening mainly in The Immigrant pub from 17.00 including AEGEE quiz, games and a lot of fun. At night, we will move to the club in the city center.

We can also provide you accomodation during your stay and city tour on Saturday afternoon. If you consider participating, please sign in by this form.

Don’t hesitate to ask us anything and come to have a great weekend with us in Brno:))

We are looking forward to see you.

3,938 thoughts on “7. narozeniny AEGEE-Brno”