Bowling s AEGEE-Brno

Minulý týden se namísto pravidelné úterní schůzky AEGEE – Brno konalo neformální setkání, jehož hlavním účelem bylo odreagovat se od každodenních rutin, pobavit se a seznámit se s novými lidmi. Jako na každé naší události byli vítáni i noví členové, pro které toto byla příležitost poznat AEGEE z jiného úhlu pohledu. Jako výchozí bod našeho večera jsme zvolili bowlingový klub, kde si na své přišli jak opravdoví a vášniví hráči bowlingu, tak rovněž i ti, kteří se přišli hrou jen pobavit, či dokonce vyzkoušet tento sport poprvé v životě.

Další část večera tvořilo příjemné posezení u oblíbeného nápoje, při kterém se horlivě a bezpochyby chytře debatovalo nejen o záležitostech týkajících se dalších plánovaných událostí AEGEE. A nakonec ti, kteří měli i po náročném ale zajisté příjemném večeru dostatek energie (a že nás takových není v AEGEE málo), pokračovali v baru, kde měli příležitost „protancovat střevíce“.
V průběhu tohoto mimořádného večera díky Aničce z AEGEE – Kyiv vzniklo výstižné video, na které se zde můžete podívat i vy. Na fotky z tohoto super večera se můžete podívat v naší galerii.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.