Oslava našich narozenin

V sobotu 22. března AEGEE-Brno slavilo sedmé narozeniny, chcete vědět, jak jsme se měli? Čtěte dál 🙂

Pro mimobrněnské návštěvníky začaly narozeniny už brzy odpoledne prohlídkou Brna. Nemohli jsme si přát lepší počasí – krásně svítilo slunko, bylo teplo, takže i na zmrzlinu došlo 🙂

Davide pantomimicky předvádí, že studuje lesnictví, což Anička vyhodnotí jakože studuje balonky na tyčce :-)
Davide pantomimicky předvádí, že studuje lesnictví, což Anička vyhodnotí jako “Studuješ balonky na tyčce!” 🙂

V baru Immigrant program začal (jako na každé správné AEGEE akci) představením všech zúčastněných – kromě nejpočetnější domovské antény s námi slavili také vyslanci Bratislavy, Cluj-Napoca, Kyjeva, Leonu, Ovieda a také pár hostů mimo AEGEE. Perfektně vybrané seznamovací hry pomohly velmi rychle vytvořit divokou uvolněnou atmosféru. Mezi rozjívenými účastníky proplouvala ladně servírka Eva a neúnavně nosila pivo, limo, víno, cider a bohatě naložené talíře s úžasnými Immigrantskými hamburgery (během večera jim neodolal snad nikdo).

Vítězný tým v pub-quizu i se svou odměnou

Vrcholem programu byl pub-quiz, který je v Immigrantu doma, ale tento byl připravený speciálně na míru pro naši oslavu, takže témata byla blízká AEGEE duším. Jako třeba oblast (mezi)národních pochutit a nápojů 🙂 Nesmělo samozřejmě chybět ani kolo týkající se AEGEE. Ale vzhledem k tomu, že v každém týmu byl alespoň jeden ostřílený AEGEE kmet, tak nijak se skóre nezamíchalo, jelikož všechny týmy z něj měly plný počet bodů 🙂 Naprosto nečekaný ohlas mělo kolo “poznej píseň z 90. let”, které poznamenalo hudební skladbu zbytku večera – svorně jsme vzpomínali na báječná léta ve školce/základce/v pubertě, která nám hitovky Backstreet boys, připomínaly 🙂

Hra praskání balonků byla chvílemi drsnější 🙂

Organizátorky večera Petra a Terka kolo her završily osvědčenou “praskněte balonky v předepsaných pozicích”, všichni soutěžící se do ní vrhli s ohromnou vervou a diváci se smáli až se za bříška nacpaná hamburgery popadali. V každém týmu zbyli dva členové, na které práskání balonků nevyšlo. Ale i pro ně měly organizátorky úkol – a to na čas vypít malé pivo a následně pantomimicky předvést vylosované povolání.

Petra a její úžasný dort

O půlnoci najednou zhasla všechna světla a rozzářilo se sedm svíček na dortu, který vlastnoručně upekla Petra. Po tom, co z dortu zbylo jen pár drobečků a svíčky pečlivě olízané od čokolády, nastal čas k odchodu a přesunu do klubu. Cesta do klubu ale nebyla ledajaká cesta, byla totiž kouzelná – respektive kouzelně připravená noční stopovačka, během které každý tým našel i magickou lahev vína.
Všichni jsme úspěšně dorazili do cíle a celý večer jsme završili v klubu Livingstone tancem až do bílého rána.

Všechny fotky najdete tady.

Troufám si říct, že oslava se ohromně líbila všem zúčastněným, jímž patří velký dík za to, že pomohli vytvořit tak parádní atmosféru. A speciální poděkování patří samozřejmě organizátorkám a jejich skřítkům pomocníčkům a také baru Immigrant, že nám beze strachu poskytl své prostory.

109 thoughts on “Oslava našich narozenin”

Leave a Comment

Your email address will not be published.