Europe on Track v Brně

AEGEE-Brno bude hostit projekt Europe on Track 2.

Projekt Europe on Track je zaměřen na zapojení mladých lidí do dění v Evropě. Podstatou projektu je získání názorů mladých lidí napříč celou Evropou na témata Participace mladých lidí ve společnosti, Udržitelný vývoj a Podpora podnikatelských nápadů. Výsledky pak budou komunikovány evropským institucím.

Letos se uskuteční již druhý ročník tohoto projektu. V loňském roce získal první ročník Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany, kterou uděluje Evropský parlament.

Europe on Track bude probíhat od 9. dubna do 9. května 2014. Ambasadoři projektu navštíví Brno 17. dubna odpoledne. V tento den se od 15 hodin uskuteční přednáška a prezentace projektu s následnou diskuzí v prostorách budovy Masarykovy univerzity v přednáškové místnosti 101 na Komenského nám. 2.

Cílem je obnovit důvěru v lepší budoucnost Evropy. Největší výhodou projektu je zapojení občanské společnosti v Brně do otázek týkajících se Evropských projektů a dění v Evropě obecně. Ambasadoři budou průběžně vytvářet videa a natáčet rozhovory s účastníky z jednotlivých zemí zapojených do projektu Europe on Track. Výsledky budou publikovat také na webových stránkách a na blogu.

317 thoughts on “Europe on Track v Brně”

  1. Dennisloode

    Drugs information sheet. drug information and news for professionals and consumers. amoxicillin 500
    Some trends of drugs. Drugs information sheet.

  2. Pingback: buy quality backlinks cheap

  3. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Leave a Comment

Your email address will not be published.