Vánoční pub crawl aneb pivem ku zdraví!

Začátek zimy je pro lidský organismus velice obtížným obdobím a nemálo lidí se potýká s oslabenou imunitou. Spolek AEGEE Brno si toho byl samozřejmě vědom, a protože jedno české přísloví praví:  „V pivu je vitamínů málo, proto ho musíme pít hodně.“, rozhodl se v rámci pomoci bližnímu svému uspořádat v těchto těžkých časech Vánoční pub crawl za účelem hromadného posílení imunity všech účastníků.

Dne 12. prosince se z toho důvodu vedle Ruského kola na Moravském náměstí sešlo několik odvážlivců rozdělených do tří týmů, kteří museli zdolat celkem 5 stanovišť a poprat se s několika průběžnými úkoly s cílem ukázat rychlost, nápaditost a v neposlední řadě také lásku i odolnost vůči alkoholu.

Na jednotlivých stanovištích musely týmy například pokořit Jengu, uběhnout Pivní Štafetu, prokázat znalost české a světové hudební scény, hrát pantomimu holdujíce nejmenovanému (a všeobecně neoblíbenému) alkoholickému nápoji, a jelikož to byl Vánoční pub crawl, nechyběl ani svařák, koledy a tlačenice na trzích. To vše bylo prokládáno několika průběžnými úkoly, které prověřovaly zejména komunikační a fotomodelingové schopnosti účastníků.

Každá hra má vítěze, avšak na AEGEE Vánočním pub crawlu nešlo ani tak o vítězství, jako o seznámení a zábavu (a posílení imunity). Vítězství si odnesl tým Santovi Lihovisti, ale hra to byla vyrovnaná a ostatní týmy Ježíškovy ponožky a Rudolfův krutopřísný gang, stejně jako vítěz prokázaly nadprůměrné schopnosti konzumace rozličných alkoholických nápojů.

Kolují zvěsti o plánované odvetě, a protože posilovat imunitu je třeba celoročně, můžete se těšit na několik dalších nezapomenutelných pub crawlů i v tomto roce.

Za článek vděčíme naší člence Kláře! 😉