AEGEE-Brno na chatě

Ve dnech 26. – 28. září 2014 se skupina aktivních a několika nových členů pobočky AEGEE Brno zúčastnila tzv. plánovacího víkendu na chatě nedaleko obce Sklené nad Oslavou v krásném prostředí kraje Vysočina. Cílem víkendu bylo plánování aktivit AEGEE Brno na období nového akademického roku.

Vznikly čtyři pracovní skupiny, které se v následujícím období budou věnovat konkrétním aktivitám – IT, HR, PR a Fundraising.

Už v pátek v den příjezdu jsme se věnovali reflexi chodu naší antény a zároveň jsme se rozdělili do pracovních skupin, které se v následujícím období budou věnovat konkrétním aktivitám, a to ve čtyřech oblastech: IT skupina – má na starost správu webu, fotek a videí z našich akcí a tvorbu propagačních stránek po technické stránce, HR – má na starost nové členy antény, PR – se bude zabývat publikováním článků z našich akcií, správou Facebooku a tvorbu měsíčního Newsletteru a poslední skupinou je Fundraising, jejíž odpovědností je navazování kontaktu s novými sponzory komunikace s těmi stávajícími. Samozřejmě budeme velmi rádi, pokud by noví členové měli zájem aktivně se zapojit se do jakékoli ze skupin. Zbytek pátečního večera byl následně věnován zábavě a utužování kolektivu.

Nabitý sobotní program započal dopolední diskuzí o budoucích akcích antény. Řešili se nejen akce na lokální úrovni, ale také ty evropského charakteru. Mezi ty nejbližší patří Mezinárodní večeře, Lokální treningový kurz, bowling nebo návštěva Vídně, zároveň členové projevili zájem o uspořádání NWM (Network Meeting) – interní školící akce AEGEE. Abychom si zpestřili a zpříjemnili nabitý pracovní program, rozhodli jsme se jít v sobotu odpoledne na procházku po okolí. Krásné prostředí kraje Vysočina nám všem dodalo energii a motivaci na následující část programu, která byla věnována důležitým oblastem jako je spolupráce s jinými spolky, náboru nových členů a fundraisingu. V neděli po rekapitulaci nových vizí a plánů jsme náš pobyt ukončili a kolem oběda jsme se vydali zpět do Brna.

Byl to velmi úspěšný, tvořivý a zábavný víkend. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili za aktivitu a příspěvky. Doufáme, že si to všichni užili tak, jako my a těšíme se na další setkání.

132 názorů na “AEGEE-Brno na chatě”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.